International Doctoral Seminars

W imieniu Dziekana Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dr hab. Czesława Zająca, mamy przyjemność zaprosić doktorantów naszej uczelni do uczestnictwa w Międzynarodowym Seminarium Doktoranckim (International Doctoral Seminars), w języku angielskim, które odbędzie się w dniu 26 maja 2021 r. w godz. 16.00-18.30 (on-line: Teamsy).
W załączeniu program seminarium.
•       “Sustainability in Economics and Management”
•       “Tips on Writing and Publishing Research Papers”

W mailu zwrotnym, zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o podanie adresu mailowego, który będzie wykorzystywany podczas połączenia w zdalnej aplikacji.

Link do spotkania zostanie wysłany do zainteresowanych doktorantów.

Zarówno prelegenci, jak i słuchacze otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.

Zgłoszenia należy kierować na adres: olga.rutkowska@ue.wroc.pl lub/i renata.majewska@ue.wroc.pl, tel. 71-36-80-612, do dnia 24 maja 2021 r.