Menu Zamknij

Forum Szkół Doktorskich. Funkcja i rola promotora w przygotowaniu rozprawy doktorskiej – 11 maja 2022 roku w godzinach 9.00-12.30

Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet oraz Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Czesław Zając mają przyjemność zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję „Forum Szkół Doktorskich. Funkcja i rola promotora w przygotowaniu rozprawy doktorskiej”.

Konferencja odbędzie się on-line (za pomocą aplikacji TEAMS) dnia 11 maja 2022 roku w godzinach 9.00-12.30.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń związanych z pełnieniem funkcji promotora w Szkole Doktorskiej z uwzględnieniem aspektów prawnych związanych z Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r., a także refleksje wynikające z praktycznej pracy z doktorantem.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie osoby zaangażowane w pracę i rozwój Szkół Doktorskich, promotorów prac doktorskich oraz przyszłych promotorów planujących rozpoczęcia pracy z doktorantami.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że Forum stanowi użyteczną platformę wymiany doświadczeń przyczyniającą się do upowszechnienia dobrych praktyk funkcjonowania szkół doktorskich w naszym kraju. Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej wiadomości w jednostkach zainteresowanych Forum Szkół Doktorskich.

Uczestników konferencji prosimy o rejestrowanie się do 9 maja 2022 roku pod linkiem:
https://forms.office.com/r/FnZ2w7Tg4K

Udział w konferencji jest bezpłatny.